Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Square Massacre [1.3.2] - Kwadratowa Masakra [Dedyk] [WL] [No-Premium]


Boy4538

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.png Square Massacre [1.3.2] Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 91.231.140.104:25505

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif (Start w Sobotę)

de2zjo.gifTeam Speak3: 91.231.140.104:9980

 

1337425569-U363900.png

AuthMe

LifeMC

NoCheatPlus

Orebfuscator

WorldBorder

 

1337425590-U363900.png

Serwer typu kwadratowa masakra. Zakazane jest Grifowanie! Na serwerze jest mapka z ograniczeniem do 300 kratek. Każdy kto chce grać musi się zameldować na TeamSpeak3

:)

Wymagania:

Wiek: 14+

TeamSpeak3...

 

 

Wzór podania do WL:

 


Nick:
Wiek:
Skype:
Dlaczego chcesz tu grać?:
Co to jest grifowanie ?

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano

Imie:Piotrek

Imie w minecrafcie:Piotr3k

Wiek:14

Dlaczego chce tu grac: bo lubie takie serwery

Co to jest grifowanie:hmm jak by to powiedziec poprostu niszczenie czegos :D np serwera :D

Skype:mam ale mi micro sie zwalilo sorry

:D prosze o szybkie mnie dodanie do white-iist

Opublikowano

Imie: Adrian

Nick w MC:Kapitan

Wiek: 14

Skype:nie posiadam mam GG 43674384

Dlaczego chcesz tu grać?: co tu dużo pisać. Dlatego że lubie takie serwery.

Co to jest grifowanie ?: próba niszczenia

Opublikowano

Nick:Kokoszka

Wiek:14

Skype:Kokoszka19999,TS mam

Dlaczego chcesz tu grać?:Lubię serwery tego typu,a ten zapowiada się fajnie

Co to jest grifowanie ? Niszczenie czegoś!!!Np.czyjegoś domku

Proszę o dodanie do WL

25791024046699505251.png

Opublikowano

Nick:Papulas

Wiek:14

Skype:mikolaj.dawiidowski

Dlaczego chcesz tu grać?:Bo podobaja mi sie tego typu serv :)

Co to jest grifowanie:Grifowanie to jest niszczenie kogos pośiadlosci bez jego zgody :)

Opublikowano

Nick:LanSuJ

Wiek:15

Skype:tanczacyzbotami1

Dlaczego chcesz tu grać?:Bo lubie serwery takich typów.

Co to jest grifowanie ?Niszczenie kogoś budowli albo ukradanie czegos i niszczenie bez jego zgody.

Opublikowano

Nick: DiaabeleekPL

Wiek: 14

Skype: tak

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam porządnego serwera,bez ne0 O_o

Co to jest grifowanie ? Niszczysz/psujesz własnośc kogoś innego ,bez jego zgody.

kubica.jpg
Opublikowano

Nick:Sirug

Wiek:16

Skype:tak

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ szukam serwera tego typu gdzie mógłbym zacząć nagrywać

Co to jest grifowanie ? niszczenie czegoś i uprzykrzanie życia innym ;d

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Nick: MVozik

Wiek: 13

Skype: thefanpl

Dlaczego chcesz tu grać?: bo lubie takie serwery !!

Co to jest grifowanie ? Grif to Niszczenie budowli innego gracza i kradzierz mu eq

x



Opublikowano

Nick:Decoy

Wiek:15

Skype:gabriel.1212

Dlaczego chcesz tu grać?:bardzo podobaja mi sie serwery tego typu, i chcial bym pograc z ogarnietymi ludzmi

Co to jest grifowanie ? niszcze czyjis domkow,dzialek,poprostu czegos co zbudowala inna osoba

Opublikowano

Nick:Orizinis

Wiek:14

Skype:jest

Dlaczego chcesz tu grać?:bo lubie takie serwery i jest fajna reklama

Co to jest grifowanie ? rozwalanie cudzych budowli

Opublikowano

Nick: BartooPL

Wiek: 16 lat

Skype: xbartoox

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ mam ochotę pograć dość długi czas na serwerze taki jak ten.

Co to jest grifowanie ? Niszczenie czyjegoś dorobku, np. zniszczenie domku, zalepienie go dirtem.

CPU: Intel I5 3210M 2,5-3,1 GHz

GPU: AMD Radeon 7670M 2048MB DDR3

RAM: 4 GB 1600 MHz

OS: Windows 8 64 bit z możliwym upgrade do 8.1 64 bit

"Odwaga, to nie brak strachu"

Opublikowano

Nick: Dqq

Wiek: 17

Skype: dawido.50d

Dlaczego chcesz tu grać?: Bo znudziły mi sie serwery typu faction

Co to jest grifowanie ?: To niszczenie Mapy,Domów innych graczy. Ogółem Niszczenie czegokolwiek zbudowanego przez innego gracza

Opublikowano

Nick: Wiciu

Wiek: 15

Skype: Jest,jak bd potrzebny podam PW,mam tez TS3

Dlaczego chcesz tu grać?:Poniewaz mam ochote zagrac na takim serwerze jak ten.

Co to jest grifowanie ?: Jest to niszczenie domkow innym graczom

Opublikowano

Nick: Fuckyt

Wiek: 16

Skype: Mam podam jak się dostanę

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam nie scrashowanego serwera, na którym można popisać z ludzmi którzy znają ortografie.

Co to jest grifowanie ? Niszczenie domków innych graczy i wylewanie lawy gdzie popadnie...

Opublikowano

Nick:GreenHill

Wiek: 16

Skype: ---

Dlaczego chcesz tu grać?: Bo lubie serwery tego typu

Co to jest grifowanie ? Niszczenie czyjejś posiadłości,rzeczy,psucie terenu.

Opublikowano

Nick:White_NyGGer

Wiek:14

Skype:posiadam, podam jak będzie potrzebne i ts3 tez mam

Dlaczego chcesz tu grać?:Ponieważ lubię takie servery już grałem na jednym.

Co to jest grifowanie ? Niszczenie nie swoich rzeczy.

Opublikowano

Nick:TheKamil

Wiek:13

Skype:Jasne ze mam :D ( kamildwaxd )

Dlaczego chcesz tu grać?:Ogladalem pare youtuberow na km no i sie jakos spodobało , a teraz chce zagrac na tego typu servie :)

Co to jest grifowanie ?Niszczenie czegoś ( np. domku czyjegoś ;d )

Opublikowano

Imie: Adan

Nick w MC: Fanatyk

Wiek: 14

Skype: Posiadam.

Dlaczego chcesz tu grać?: co tu dużo pisać. Dlatego że lubie takie serwery.

Co to jest grifowanie ?: próba niszczenia

Opublikowano

Dobra... Dodam tych który pojawią się na Ts3... Myślę że możecie się jeszcze zapisywać :)

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano

Nick:GrubyNS

Wiek:16

Skype:berecikns

Dlaczego chcesz tu grać?:poniewaz chce sie dobrze bawic ;>

Co to jest grifowanie ? niszczenie ^^

Odkrywca
Opublikowano

Nick: Acoid

Wiek: 13 (møody, ale ogarniety)

Skype: posiadam (matee19891)

Dlaczego chcesz tu grać?: Poszukuje juz takiego serwera od dluzszego czasu. I mysle ze ten bylby idealny :)

Co to jest grifowanie ? Niszczenie budowli wykonanej przez kogos. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...